X lecie zespołu Flash Creep

Shantowanie |
Filharmonia Opolska |
2014-01-18 |
1096
Opole przechodziło już różne jubileusze w związku z funkcjonującym tu od lat Polskim Festiwalem Piosenki Polskiej, ale nigdy nie mieliśmy takiego koncertu jubileuszowego jak nadchodzące X lecie zespołu Flash Creep. Iza Puklewicz i Maciek Łuczak to filary tego zespołu od lat związani z legendarną grupa Cztery Refy, również Piotr Ruszkowski od lat związani z Mechanikami Shanty no i Zuzia Łuczak, fantastyczny głos i ten flet który nadaje wyjątkowości utworom Flash Creep.

A co będzie?
Koncert będzie wyjątkowy bo na scenie Filharmonii Opolskiej wystąpią: Cztery Refy, Mechanicy Shanty, Ryczące Dwudziestki, Banana Boat, Smugllers, Formacja, Sąsiedzi, Andrzej Korycki i Dominika Żukowska, Marek Siurawski (Stare Dzwony), Arek Wlizło-polski bard sceny szantowej z Kanady. Rzadko się zdarza by na jednej scenie wystąpił taki zestaw artystów polskiej sceny pieśni spod żagli. No i oczywiście Flash creep. Czy można lepiej wymarzyć sobie taki zestaw ? Najważniejsze pieśni z tego nurtu pojawią się w Opolu podczas tego jubileuszowego koncertu. Koncert pięciogodzinny z dwoma przerwami. Będzie okazja do rozmów z artystami, płyty oraz zdjęcia.
Moi drodzy zapraszam Was serdecznie na ten koncert bo będzie to nie tylko ważne wydarzenie w Opolu, ale jedna z najważniejszych imprez tego nurtu w 2014 roku w Polsce, a jeśli dobrze pójdzie to weźmiecie udział w nagraniu płyty Live.

X jubileusz Flash Creep 18 stycznia 2014
Filharmonia Opolska
godz. 16:30 do 21:30
bilety do nabycia w Filharmonii Opolskiej
50 zł i 65 zł.
Organizator:
Opolskie Stowarzyszenie Muzyczne
Pieśni spod żagli
Marina Lok Turawa

Zobacz Także