Shantażyści na dożynkach żeglarskcih

Shantowanie |
Ma |
2012-09-22 |
836
Sezon powoli się kończy i czas pokazać jakie, opolscy żeglarze, zebrali plony.
Zapraszamy wszystkich, którzy w tym sezonie bujali się gdzieś pod żaglami , do pochwalenia się na naszych dożynkach kilkunastoma fotkami ze swojej wyprawy.
Nie ważne gdzie byłeś, ważne że pod żaglami. Pokażcie foty z Turawy, Mazur, Soliny, BAłtyku, Adriatyku, Oceanów itp itd.
Przygotujcie ok. 30 zdjęć. w wersji elektronicznej: pendrive, CD. Ważne żeby była strona tytułowa: Kto, kiedy i gdzie. Zdjęcia będziemy wyświetlać podczas wieczoru.

Gościem dożynek będzie nasz regionalny produkt eksportowy -zespół SHANTAŻYŚCI z Lewina Brzeskiego. To dziś jedyny zespół sceny szantowej, z naszego województwa, który regularnie koncertuje i małymikroczkami zbiera laury z najważniejszych festiwali shantowych w naszym kraju.
Shantażysci powstali na początku 2010 roku, a skład tworzy pięciu młodych-przystojnych Panów, którzy przypominają tradycyjne shanty śpiewane a capella.

I jak to na dożynkach bywa, zachęcam do założenia "regionalnych" strojów żeglarsko-marynarsko-piracko-rybackich. Będzie trochę niespodzianek.
Tańce i hulanki, żarło, napitek i różne takie tam.

Tradycyjnie zachęcam do puszczenia wici dalej. Zaproście znajomych i przyjaciół.
Rezerwacje stolików pod numerem 513607029.
Można tez zostać na noc. Szczegóły pod w/w nr tel.
Wjazd 10 zeta.

Podsumowując:
Piątek, 21.09. godz 20:00
MARINA LOK TURAWA

Zapraszam
Rychu

Zobacz Także