Recital Aqua Mariny, laureata III Festiwalu Pieśni spod Żagli w Radiu Opole

Wieści z Kubryku |
Studio M - Radio Opole |
2024-03-16 |
334
Opolskie Stowarzyszenie Pieśni spod Żagli i Radio Opole zapraszają na recital zespołu Aqua Marina, który odbędzie się 16 marca w sobotę o godz. 16:00 w Studiu M w Radiu Opole.
13 maja 2023 roku w ramach III Festiwalu Pieśni spod Żagli, który odbył się w Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Opolu, wystąpiło pięć zespołów konkursowych:
- Syndrom Beczki z Lubartowa
- Tomasz Motyka z Wrocławia
- Węże z Poligonu z Piły
- Puzon Band z Opola
- Aqua Marina z Gliwic
Jury przyznało główną nagrodę, w postaci sesji nagraniowej ufundowanej przez Radio Opole, zespołowi Aqua Marina z Gliwic.
Ten młodziutki kwintet wokalny, tworzy pięć urodziwych wokalnie dziewczyn z Gliwic. Młodość, energia i miłość do szant, a przede wszystkim głosy, tworzą niepowtarzalny klimat tej grupy.
Niebawem Aqua Marina wchodzi do opolskiego studia, a ukoronowaniem tej sesji będzie recital dla opolskich żeglarzy, który w całości zostanie zarejestrowany. Będzie to niewątpliwie okazja do uczestniczenia w wydarzeniu, które niebawem pojawi się na promocyjnej płycie CD - Opolskiego Stowarzyszenia Pieśni spod Żagli.
Recital jest bezpłatny, ale ze względu na niewielką ilość miejsc, decydować o udziale będzie zgłoszenie chęci uczestnictwa pod adresem email: stowarzyszenie@piesnispodzagli.pl
W mailu wystarczy tylko napisać Imię i Nazwisko
Zapraszamy Was serdecznie. 16 marca 2024, godz. 16:00, Studio M -Radio Opole.
Bądźcie koniecznie

Zobacz Także