Oj tam w cyklu Pieśni spod żagli

Shantowanie |
Opole stodoła |
2012-02-24 |
877
Witam serdecznie !
Za oknem najpierw mróz, teraz fura śniegu, ale jak to zimą bywa w tym czasie żeglarze zaczynają odczuwać tęsknotę za wodą.
Mazurskie jeziora skute lodem, Bałtyk szaleje, Północne zimne, a w Chorwacji spadł śnieg. Jedyne co nas może rozgrzać i ukoić tęsknotę to tawerniane spotkanie przy dobrej muzyce.
Otrzymywaliśmy od Was pytania kiedy moglibyśmy znowu zaprosić zespół "Oj tam" z Częstochowy. Przypomnę że Oj tam wystąpił 1 X na otwarciu naszej tawerny i bardzo Wam przypadł do gustu.
I zgodnie z Waszymi prośbami zaprosiliśmy zespół ponownie na koncert do Stodoły.
24 lutego (historyczna data) o godz 21:00 w Stodole wystąpi zespół Oj tam.
Oj tam działa od 7 lat, ale w w 2010 roku duet przekształcił się w kwartet i po tej zmianie zamietli nagrody na wszystkich polskich festiwalach żeglarskich.
Śpiewają i grają swoje autorskie piosenki, które można zaliczyć do folku marynistycznego. Obecność gitary akustycznej, basowej gitary akustycznej, dwoje skrzypiec oraz mocnych głosów sprawia że ich piosenki są bardzo energetyczne i świetnie się tego słucha, a koncerty ich potrafią rozgrzać tych nawet najbardziej zmarzniętych.
Szczegóły dot. zespołu znajdziecie na ich stronie:
www.ojtam.pl
Poniżej link z próbką ich twórczości dla tych którzy nie byli na otwarciu stodoły.
http://www.youtube.com/watch?v=9_RfcaZxcDs&feature=related


Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy mają ochotę spędzić miły wieczór przy dobrej muzyce żeglarskiej, poznać nowych ludzi, posłuchać legend marynarskich.
Przekażcie Waszym znajomym i przyjaciołom niekoniecznie żeglarzom.
24 luty 2012, piątek, godz. 21:00
BILETY 12 ZŁ
Rezerwacje stolików pod nr tel 77 402 87 80

Zobacz Także