Nie ma złych dni - nowa książka Marka Szurawskiego

Wieści z Kubryku |
|
2016-01-30 |
1408
Witam smakoszy rumu i tych co jeszcze nie wiedzą, ze im rum będzie smakował. Tym razem coś dla fanów rumu.
Zapewne niektórzy wiedzą, a niektórzy nigdy nie słyszeli o półtajnej organizacji "WRAK" Czyli Kongregacji Miłośników Krzewienia Kultury Picia Rumu (Oby żyła wiecznie). Jako członek tej organizacji nie mogę Wam wszystkiego zdradzić, ale najważniejsze jest to, że nasz mistrz: Wielki Kongregator Marek Szurawski (a o tym Panu to już na pewno słyszeliście) wielki znawca historii rumu, popularyzator idei picia rumu i dla ułatwienia członek grupy Stare Dzwony, zebrał, napisał i wydał przepiękną książkę pt: "Nie ma złych dni" - Opowieści rumowe z jasnej strony życia przy 101 koktajlach zmieniających wszystko.
O czym to? zapytacie. Ano jedyne w swoim rodzaju na polskim rynku kompendium wiedzy o najpopularniejszym napoju alkoholowym na świecie. Historia, ceremonie, obyczaje, tradycje, toasty żeglarskie, oraz przepisy kulinarne (na bazie rumu)
i 101 koktajli rumowych, uzupełnionych o myśli i pytania, skłaniające do odważnej zmiany siebie, życia i świata na lepsze.
Osobiście uważam, że na półce każdego morskiego żeglarza (i nie tylko) powinno być minimum książkowe. Od 1 do 3 poz. wg. Waszego uznania, 4 to śpiewnik, a 5 to książka Marka. I tyle wystarczy. Najnowsze dzieło naszego mistrza ma 140 stron, kosztuje 37 zł. plus 12 zł. wysyłka.
Nakład jest limitowany i każdy otrzyma specjalną dedykację.
Piszcie i zamawiajcie memar15@wp.pl
Polecam gorąco na portowe wieczory.

Zobacz Także