II Opolski Plebiscyt Żeglarski DAR OPOLA czas zaczynać

Wieści z Kubryku |
Opole |
2019-01-20 |
1996
II Opolski Plebiscyt Żeglarski "Dar Opola" czas zaczynać
Szykujcie się:

Zapraszamy opolskich żeglarzy, wodniaków a także sympatyków szant i wody do wzięcia udziału w II Opolskim Plebiscycie Żeglarskim „Dar Opola”. Tym razem czas wyciągnąć na piedestał tych co rozwijają i promują nasze opolskie żeglarstwo, tych którzy się nim bawią i tych którzy dopiero zaczynają.

II Plebiscyt „Dar Opola” podzielony został na siedem kategorii: Żeglarz roku, Rejs roku, Wydarzenie żeglarskie roku, Sportowiec roku, Zdjęcie żeglarskie roku, Film żeglarski roku i Opowieść roku. Do plebiscytu można się samemu zgłosić, ale też można zgłaszać innych, którzy są zbyt skromni by zrobić to samemu, a mają się czym pochwalić. Plebiscyt dotyczy opolskiego żeglarstwa i obejmuje lata 2017-2018.

Już za kilka dni 20.01.2019 (niedziela) o godz 18:00 odpalamy stronę internetową:
www.daropola.pl

Tam, po rejestracji, będzie można zamieszczać kandydatury w siedmiu kategoriach.
Kandydatury będziemy zbierać przez 5 tygodnie.
od 20.01. do 24.02. 2019.

Kolejnym etapem będzie głosowanie. Kapituła Opolskich Kapitanów wyłoni laureatów w siedmiu kategoriach, a internauci stoczą bitwę morską w której przyznają złoty, srebrny i brązowy „Nagiel Daru Opola” na najlepsze trzy kandydatury ze wszystkich kategorii łącznie.

Po otwarciu strony www.daropola.pl prosimy Was o przeczytanie i zapoznanie się z regulaminem bo tam są szczegółowe zasady uczestnictwa w plebiscycie zarówno w charakterze głosującego jak i nominowanego, a potem zgłaszajmy opolskich żeglarzy oraz projekty do II Opolskiego Plebiscytu Żeglarskiego „Dar Opola”
Zgłoszenia przyjmujemy do 24 lutego 2019.
Wielki Finał w marcu

All hands on the deck

Zobacz Także