Flash Creep w Opolu

Wieści z Kubryku |
Ministerstwo Śledzia i Wódki, Opole, Rynek 32 |
2023-12-01 |
487
Flash Creep w Opolu
Zapraszamy na pełnotłusty koncert zespołu Flesh Creep, który odbędzie się 1 grudnia 2023 roku o godz. 20:00 w Ministerstwie Śledzia i Wódki - Opole, Rynek 32

FLASH CREEP -polska formacja z nurtu folku morskiego, szant, pieśni spod żagli oraz ballad kubrykowych. Muzycy tworzacy tę grupę to: Iza Puklewicz -Łuczak, Maciej Łuczak, Zuzia Łuczak i Piotr Ruszkowski, wywodzący się z takich zespołów jak: "Cztery Refy" czy "Mechanicy Shanty". Zadebiutowali w 2004 roku z piosenkami, które nie mieściły się w formule ww. zespołów.
Repertuar, to przede wszystkim autorskie kompozycje Maćka i Izy. Inspiracje czerpią z przepastnych źródeł polskiej sceny szantowej, ale także z amerykańskiego bluegrassu. Fantastyczne brzmienie zespołu tworzą: gitar, skrzypce, mandolina, flet, a przede wszystkim harmonia niezwykłych głosów. Koncerty Flash Creep, to poezja dla uszu.

Do tej pory zespół wydał jedną płytę pt. "Sen". W 2023 Pieśni spod Żagli wydały dwupłytowy album, na którym znalazły się koncertowe wersje najlepszych utworów Flash Creep.
Albumu nie można kupić, ale będzie go można zdobyć podczas koncertu.
Spotykamy się 1 grudnia 2023 roku o godz. 20:00 w Ministerstwie Śledzia i Wódki - Opole, Rynek 32.

Bilety 30,00 zł dostępne w Ministerstwie codziennie po godz 14:00 Ilość ograniczona.
Rezerwacje stolików pod nr tel: 730 631 234
Bądźcie z nami koniecznie. Zapowiada się niezła uczta.

Zobacz Także