Flash creep w Filharmonii Opolskiej

Shantowanie |
Filharmonia Opolska |
2013-01-23 |
832
Witam Was serdecznie w ten zimowe mrozy. Do najbliższych rejsów jeszcze kilka miesięcy, a nam już tęskno do żagli, choć niektórzy właśnie wrócili z zimowo-sztormowego rejsu.

Mam wielką przyjemność Wam ogłosić, że nasze Stowarzyszenie rusza z cyklem koncertów: Pieśni spod żagli w Opolskiej Filharmonii.
Scena Filharmoni będze drugą sceną na której będą gościć wykonawcy z cyklu Pieśni spod żagli. I kiedy zima nas wygania z Turawy będziemy mogli się od czasu do czasu spotkać na scenie klubowej Filharmoni Opolskiej by posłuchać, pośpiewać i pogadać.

Zapraszam Was serdecznie 31 stycznia w czwartek za tydzień na godzinę 19:00 do Filharmonii Opolskiej na koncert Flash creep.
Zespół już mieliście okazje posłuchać. Dla przypomnienia zespól tworzą:
Iza Puklewicz -śpiew , skrzypce
( Iza również na codzień wystepuje w zespole Cztery refy)
Maciek Łuczak-śpiew, gitara
(Maciek również na codzień wystepuje w zespole Cztery refy)
Piotr Ruszkowski -śpiew, mandolina, gitara
(Piotr na codzień występuję w espole Mechanicy shanty)
Zuzanna Łuczak - śpiew

Flash creep jest dziś jednym z najczęściej wystepujących polskich zespołów sceny piosenki żeglarskiej i bardzo rozpoznawalnym. Charakterystyczny repertuar pięknych ballad oraz piosenek z tzw kopem.
Duet wokalny Izy i Zuzanny potrafi wyrwać zawiasy z futryn, dodatkowo piekne aranżacje oraz konktakt z publicznością daje niepowtarzalny klimat koncertu i spotkania o charakterze rodzinnym.
Repertuar zespołu stanowią pieśni i ballady morskie, amerykańska i celtycka muzyka folkowa z elementami bluesa i rocka oraz autorskie utwory- głównie nastrojowe ballady o tęsknocie, oczekiwaniu, emocjach i rozterkach związanych z tymi co na morzu i tymi co na nich czekają na lądzie.
W 2008 roku ukazał się debiutancka płyta "Sen", odnosząc ogromny sukces i przysparzając zespołowi nowej rzeszy fanów.
No i warto wspomnieć że Flash creep jest ambasadorem naszego Stowarzyszenia w Kraju i zagranicą.
Jeśli stęskniliście sie za dobrym, na najwyższym poziomie w tym kraju, żeglarskim śpiewaniem to zaproście znajomych, przyjaciółi bądźcie w najbliższy czwartek 31 stycznia o godz 19:00 w Filharmoni Opolskiej.
Wstęp bezpłatny.
Bedzie można nabyć płyty zespołu.

Zobacz Także